FOTOTRADE
PROFESIONÁLNÍ
FOTOTECHNIKA A TISK

VĚŘÍME, ŽE SKUTEČNÉ TAJEMSTVÍ ÚSPĚCHU
JE NADŠENÍZNAČKY - PRODUKTY

Informace o zastupovaných značkách a produktech výrobců profi techniky Hasselblad, Leica, Lytro.

Artisan&Artist

ARTISAN&ARTIST

Kvalita produktů Artisan & Artist je výsledkem pečlivé ruční práce řemeslníků a citlivosti umělce. Dokonalou funkčností na Vás zapůsobí tak, že se do nich zamilujete a nebudete si už umět život bez nich představit. Taková pýcha a důvěra ztělesněný ve výrobku Artisan a umělec tímto symbolizován.

www.artisan-n-artist.com/

 

 

HASSELBLAD - středoformátové fotoaparáty, objektivy

HASSELBLAD

Společnost Hasselblad je ve světě profesionální fotografie renomovanou firmou, která se na světovém fotografickém trhu pohybuje již několik desítek let. V posledních letech se pak zcela samozřejmě soustřeďuje zejména na digitální profesionální fotoaparáty, jejichž rozlišení dosahuje až 60MP.
Nejnovější modelová řada Hasselblad H3DII je mezi světovými fotografy uznávána jako jedna z nejlepších na trhu. Vedle středoformátových fotoaparátů a objektivů dodává Hasselblad na trh také řadu profesionálních skenerů, dodávaných do špičkových DTP studií, archivů a muzeí.

www.hasselblad.com

LEICA - fotoaparáty, dalekohledy

LEICA

Značku Leica není třeba představovat. Každý, kdo se jen mírně zajímá o fotografii, ví, že Leica = prvotřídní optika a fotoaparáty. V současné době lze pod touto značkou pořídit elegantní a výkonné digitální kompakty, ale i klasickou řadu filmových i digitálních fotoaparátů a objektivů M-systému. Nejnověji představená modelová řada S-systém přinese na trh naprosto unikátní digitální zrcadlovku s obrovským senzorem s vysokým rozlišením 37.5 MP. Pro sportovce, turisty a lovce je pak určena široká řada prvotřídních dalekohledů Leica.

www.leicashop.cz

LYTRO - revoluční plenoptický fotoaparát

MITSUBISHI

Lytro, Inc. je firma, kterou založil v roce 2006 Ren Ng, vědec, který pracoval na Stanfordově univerzitě. Původně se společnost jmenovala Refocus Imaging a později byla přejmenována na Lytro. Společnost od roku 2011 vyrábí plenoptický fotoaparát Lytro, který umožňuje uživatelům měnit zaostření dodatečně po pořízení snímku přímo ve fotoaparátu, v počítači nebo na internetu. První fotoaparát této společnosti s pamětí 8GB byl uveden do prodeje 19. října 2011 a varianta s 16GB paměti pak 29. února 2012. V únoru roku 2012 firma získala cenu Silicon Valley/San Jose Business Journal’s Idea and Innovation Award v kategorii spotřební elektroniky.

www.lytro.com
www.fototrade.cz/cz/lytro

ZY Optics Mitakon

ZY OPTICS MITAKON

Shenyang Zhongyi Optické a Electronic Company (ZY Optics) je přední čínský výrobce objektivů a adaptérů. V současné době vyrábí a distribuuje objektivy a turbo adaptéry pod značkou "Mitakon '&' Zhongyi".


TOPlist